Služby a cenník

Využite naše služby - prehľad, cenník a objednávka

CHCEM SI NEZÁVÄZNE OBJEDNAŤ

Našim cieľom je postarať sa o Vaše pohodlie, a to s maximálne zodpovedným prístupom. Vždy pozeráme na Vaše potreby a požiadavky, Vy ste náš zákazník. Spoľahnite sa vždy na našu flexibilitu a profesionalitu v oblasti upratovacích služieb. Nenechajte sa obklopiť energiou čistoty, sviežosti a zdravého prostredia.

Chcem si nezáväzne objednať
Otvoriť formulár

CHCEM VEDIEŤ CENU

Stanoviť konkrétnu cenu našich služieb je proces. Cenu  na mieru Vám spracujeme zdarma do 24 hodín po obhliadke objektu. Pri zostavovaní cenovej ponuky zohľadňujeme veľkosť zákazky, pravidelnosť jej opakovania a prispôsobujeme ich vždy požiadavkám klienta. Dopravu v rámci Prievidze neúčtujeme.

Chcem vypracovať cenu na mieru
Otvoriť formulár

Upratovanie firiem

Popis služby

Profesionálne pôsobíme po celom území Slovneska. Kompletne a kvalitne upratujeme a čistíme kancelárie, ošetríme kancelársky nábytok, hygienicky vyčistíme spoločné priestory, rôzne podlahy, police, regály, okná, WC a iné podľa dohody. Zakladáme si na rýchlom servise a kvalitných službách.  V každom administratívnom, alebo komerčnom centre sídlia firmy, ktoré potrebujú mať čistý priestor pre pritiahnutie pozornosti zákazníkov realizujeme uprtovanie na pravidelnej alebo jednorázovej báze.  Našou prednosťou je kvalitný a rýchly servis.

Upratovanie domov a bytov

Popis služby

Upratovanie domácností vykonávame so stabilným personálom. Pre všetkých ľudí, ktorí sú maximálne vyťažení počas týždňa ponúkame upratovanie a komplexnú starostlivosť o domácnosť. Je už len na vás, aký termín a čas si dohodneme. Čo si môžete objednať ? Komplexne upratujeme a čistíme v bytoch a domoch okná, tepujeme koberce, vysávame, čistíme rôzne podlahy, kuchyňu a linku, utrieme prach, umyjeme kúpeľňu a WC, upraceme terasy, letné kuchynky a iné. Všetko na jednorázovej alebo pravidelnej báze.

Upratovanie po stavebných prácach

Popis služby

Upratovanie po stavebných prácach je dôležitou súčasťou po každej rekonštrukcii v dome, byte, či obchodnom priestore. Po remeselníkoch zostáva priestor zväčša zaprášený, špinavý od farieb alebo tmelu, na dlážke môžu zostať drevené alebo kovové piliny. Využite služby našej spoločnosti, sme schopní rýchlo a flexibilne zareagovať. Priestor kvalitne vyčistíme, predtým však zvolíme najvhodnejší postup prác, profesionálnu čistiacu techniku, aby sme dosiahli vysoký stupeň kvality čistenia.

Komplexné čistenie automobilov

Popis služby

Ponúkame profesionálne služby ručného umývania a čistenia vozidiel, ako komplexnú starostlivosť o osobné motorové vozidlá všetkých veľkostných kategórií. Poskytujeme služby umývania a čistenia vozidiel nielen širokej verejnosti, ale aj firmám a iným organizáciám . Na umývanie a čistenie vozidiel používame výhradne kvalitnú a praxou overenú značkovú autokozmetiku. Používame prípravky najväčších svetových výrobcov.

Upratovanie hál, budov, škôl, možnosť prenájmu čistiacej techniky

Popis služby

Rýchlo, kvalitne, odborne a za výhodných podmienok vykonávame čistenie a umývanie ľubovoľne rozsiahlych priemyselných a komerčných objektov: haly, budovy, reštaurácie, školy, ponúkame možnosť prenájmu čistiacej techniky.

Čistenie ozónom

Popis služby

Moderný a vysokoefektívne hygienické čistenie ozónovým generátorom. Dezinfekcia hygienických zariadení, zdravotníckych priestorov, ako aj čistenie po rekonštrukcii bytov (odstraňuje alergény) a rôznych priestoroch, z ktorých sa chceme zbaviť nepríjemných pachov, vírusov a baktérií. Vhodné aj pre čistenie klimatizácie v automobiloch.

Čistenie zámkovej dlažby a čistenie fasád

Popis služby

Postaráme sa kompletné, rýchle a kvalitné vyčistenie vašej zámkovej dlažby alebo fasády. Vyčistíme každú škáru tak, aby vaša dlažba vyzerala ako nová. Fasádu šetrne a bez poškodenia zbavíme povlaku zo smogu, prachu a sadzí.

Vyplňte prosím formulár

Odošlite nám formulár s údajmi, pripravíme pre Vás riešenie na mieru. Budeme Vás kontaktovať späť akonáhle to bude možné.

Polia označené * sú povinné